Ziņojums Nr. 1270

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.10.01 16:10
GPS koordinātes: 22.88455, 57.46042
Apstiprināts: 2018.10.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ir ļoti pamatotas aizdomas, ka cilvēki, kas dzīvo Kaltenes upītes tuvumā, turpina piesārņot jūrmalu?

Jau gadiem šī vieta, kur upīte ietek jūrā smird un aizaug. Patreiz upe neietek jūrā, jo ceļš ir smilšu vaļņa aizšķērsots. Un līdz ar to upe veido melnu smirdīgu ezeriņu kurā var labi novērot, liekas, tai nepiederīgus veidojumus. Toties pati jūra līdz ar to patreiz ir tīra.
Visi par to runā jau gadiem, ka jā, ir kaimiņi kas jau no padomju laikiem pa taisno visu upē laižot iekšā, bet neviens neko neuzsāk.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ventspils reģionālā vides pārvalde
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00