Ziņojums Nr. 1258

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.09.29 13:09
GPS koordinātes: 23.57591, 56.9742
Apstiprināts: 2018.10.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.12
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzintarkrasts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Netika atrasts norādītais priekšmets