Ziņojums Nr. 1247

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.09.29 09:09
GPS koordinātes: 23.73733, 56.9674 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.10.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.03
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Metāli, būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta