Ziņojums Nr. 1242

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.09.29 09:09
GPS koordinātes: 23.73376, 56.96712 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.10.01
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.10.04
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šļūtene ierakta smiltīs

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jūrmalas pilsētas dome
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00