Ziņojums Nr. 1238

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Carnikavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.29 08:09
GPS koordinātes: 24.1196, 57.08543 +/- 10.618m
Apstiprināts: 2018.10.01
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

kāds ir vasarā dzívojis un atstājis lielu miskasti.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Carnikavas novada pašvaldībai
---------------------------
Santa Andrjuhina
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :santa.andrjuhina@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00