Ziņojums Nr. 1234

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.26 15:09
GPS koordinātes: 24.09888, 56.69735 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.09.27
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.09.27
Atrisināts: 2018.10.01
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

viss sākas no viena maisa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

2018. gada 30.septembrī pl. 11:55 tika veikta pārbaude vides SOS ziņojumā Nr.1234 par to, ka Olaines pagastā, Jāņupē, netālu no karjera meža ceļa malā atrodas melnas krāsas maiss ar atkritumiem. Veicot vietas apskati pēc minētajām koordinātēm maiss norādītajā vietā, ne arī tās tuvumā neatradās (atkritumi bija savākti),