Ziņojums Nr. 123

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.05.12 07:05
GPS koordinātes: 23.61613, 56.95708
Apstiprināts: 2018.05.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.05.15
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Paldies Jūrmalas Tērbatas ielas 41 apkārtējās mājas iedzīvotājiem par patīkamu vasaras sākuma noskaņojumu!:( Sveiciens arī apsaimniekotājiem!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Dalīto atkritumu laukums satīrīts