Ziņojums Nr. 1221

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.09.24 13:09
GPS koordinātes: 23.92431, 57.00309 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2018.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.26
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta.