Ziņojums Nr. 1206

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Liepājas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.23 10:09
GPS koordinātes: 21.70263, 56.59879 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2018.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Akā atrodas dzīvnieku ādas un kauli. Vai tas ir legāli mežā izveidot šādu aku, kas smird un nav humāni. Īpaši ņemot vērā, ka plosās cūku mēris.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Liepājas reģionālā vides pārvaldei
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00