Ziņojums Nr. 1204

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.23 08:09
GPS koordinātes: 24.13801, 57.02218 +/- 16.000m
Apstiprināts: 2018.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.29
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau kārtējo reizi stipra un asa smaka nāk no ostas!!!! Cik var jums rakstīt?! Nosodiet viņus tā, lai vairs neatkārtojas!!!! Dariet savu darbu!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Nepatīkamas smakas avots bija mangaļu stacijā novietoto vagoncistenas. Kas vienojoties ar dz stacijas Mangaļi dispičeru tiks pārvietoti tālāk no dzīvojamo māju teritorijas.