Ziņojums Nr. 1181

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Limbažu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.22 11:09
GPS koordinātes: 24.40126, 57.35695 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Info pašvaldībai, kur atstāti uzlasītie atkritumi

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Limbažu novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00