Ziņojums Nr. 1160

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.22 09:09
GPS koordinātes: 24.40554, 57.33316 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2018.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pēc izskata un satura 90gadu laikā izmesti atkritumi, kas ir aprakti ar lapām, skujām vairākos slāņos. Atrodas aptuveni 40-50m no krasta. Netālu atrodas iežogots privātīpašums.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Saulkrastu novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00