Ziņojums Nr. 1114

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.21 12:09
GPS koordinātes: 21.54611, 57.38454 +/- 4.7m
Apstiprināts: 2018.09.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.25
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

No ostas drausmīga puvušu sūdu smaka visā pilsētā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija Ventspils RVP saņemta tikai 25.09.2018., bet varu paskaidrot, ka smaka nebija no ostas, bet gan no laukiem. Zemnieki izveda kūtsmēslus. un vējš bija pilsētas virzienā.