Ziņojums Nr. 1111

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.20 18:09
GPS koordinātes: 24.0531, 57.02772 +/- 30.000m
Apstiprināts: 2018.09.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.21
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vairam par 1 h nak smirdiga smaka no rupnicu puses! Finiera iela 13

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

smaka bija īslaicīgi