Ziņojums Nr. 1110

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.20 16:09
GPS koordinātes: 24.02267, 56.71411 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.09.21
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.09.25
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Īpašnieki dks Tulpe nr.114,Rājimi, regulāri šeit iztukšo gan šķidros, gan cietos atkritumus. Smaka pa gabalu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Olaines novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00