Ziņojums Nr. 1108

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Kocēnu novada dome
Pieteikuma datums: 2018.09.20 12:09
GPS koordinātes: 25.28344, 57.43365 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.09.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.21
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zaķukrogā, pretī Vaidavas ezera peldvietai tiek dedzināti atkritumu ar tumši melniem dūmiem!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Pašvaldības policijas vecākais inspektors apsekojis minētās koordinātes, secinājis, ka degšana/dedzināšana notikusi speciāli ierīkotā ugunskura vietā.
Sazinoties ar īpašuma īpašniekiem, noskaidrojis, ka dedzinātas lapas un slapji zari.
Pārkāpums netika konstatēts.
Agnese Allika
Kocēnu novada domes
Dokumentu pārvaldības un
informācijas nodaļas administrācijas sekretāre