Ziņojums Nr. 1092

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.16 14:09
GPS koordinātes: 24.26718, 57.02284 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.09.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Piektdien vakarā dabīgā dīkī ar niedrēm un ūdensrozēm, sāka no vienas puses izplesties dulkaina gaiši brūna viela, kas smakoja pēc kanalizācijas. Šodien nekas nav mainījies, tieši pretēji, smird un arī sāk mirt zivis. Dīkis atrodas Lielā Baltezera vides aizsargjoslā, Garkalnes novadā, Bukultu ciemā, Saulstaru ielā 1. Blakus vienīgais īpašums ar dzīvojamo treileri, ūdens spici un bez kanalizācijas pieslēguma kopējam tīklam, pie ezera atrodas Saulstaru ielā 2a.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Garkalnes novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00