Ziņojums Nr. 1084

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rojas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.15 11:09
GPS koordinātes: 22.88607, 57.45884 +/- 13.653m
Apstiprināts: 2018.09.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pontonam paredzēts milzīgs plastmasas gabals pludmalē

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rojas novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00