Ziņojums Nr. 108

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Liepājas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.05.10 07:05
GPS koordinātes: 21.00589, 56.55953 +/- 4.288m
Apstiprināts: 2018.05.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

būvniecības gruži, atkal, jau ka gads no iepriekšējā ziņojumā pagāja par šo vietu, bet grūži joprojām šeit

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Liepājas pilsētas dome
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00