Ziņojums Nr. 107

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Kuldīgas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.09 19:05
GPS koordinātes: 22.14587, 57.00064 +/- 12.000m
Apstiprināts: 2018.05.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pie mājas “Tērces”, Rendas pagasts, Kuldīgas novads. Ceļa abās pusēs izmētātas riepas, un maisi kas ieauguši zālē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Kuldīgas novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00