Ziņojums Nr. 106

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Saulkrastu novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.09 18:05
GPS koordinātes: 24.44184, 57.26325 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2018.05.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nenormāli daudz atkritumi, izskatās pēc neoficiālas vietējo izgāztuves. Grāvī pie taciņas, kas savieno Silmalas un Bangas kooperatīvus.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Saulkrastu novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00