Ziņojums Nr. 1056

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Mērsraga novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.15 08:09
GPS koordinātes: 23.1354, 57.32647 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.09.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Azbesta šīfera lauskas uz uzbēruma, kad savieno mežu un pludmali pie Mērsraga ostas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Mērsraga novada pašvaldībai
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00