Ziņojums Nr. 1038

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Daugavpils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.14 06:09
GPS koordinātes: 26.69941, 55.96429 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2018.09.14
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.09.14
Atrisināts: 2018.11.28
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Netālu no pirmas vietas ko nosūtīju. Arī ātri palielinas būvniecíbas atkritumu daudzums. Olga Bērtule 26064893; olga84@inbox.lv

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Maļinovas pagasta pārvaldes speciālisti šo vietu apsekoja jau pirmā ziņojuma pārbaudes reizē, tā atrodas vienā zemes īpašumā, un par to nosūtīta brīdinājuma vēstule zemes īpašniekam.