Ziņojums Nr. 1035

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.09.14 03:09
GPS koordinātes: 23.66602, 56.95968 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2018.09.14
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.25
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atstāti atkritumi pie Vaivaru pamatskolas iebrauktuves!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atkritumu maiss savākts.