Ziņojums Nr. 1034

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.13 19:09
GPS koordinātes: 24.05309, 57.02743 +/- 10.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.14
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Finiera iela 13 atkal kimiska-indiga smaka

Inspektora komentāri

Smaka bija īslaicīgi. Īslaicīgas smakas parādīšanās un izzušanas gadījumos neļauj veikt smaku traucējumu mērījumus. Ja smaka ir pastāvīgi vismaz 1 h, tad to var reģistrēt kā traucējošu smaku.