Ziņojums Nr. 1033

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.13 17:09
GPS koordinātes: 24.13762, 57.0198 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.14
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Degvielas smaka no ostas! Lūdzu reaģēt!

Inspektora komentāri

Teritorija tika apsekota. Smaka bija īslaicīgi. Īslaicīgas smakas parādīšanās un izzušanas gadījumos neļauj veikt smaku traucējumu-pārsniegumu mērījumus. Ja smaka ir pastāvīgi vismaz 1 h, tad to var reģistrēt kā traucējošu smaku.