Ziņojums Nr. 1030

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.09.13 10:09
GPS koordinātes: 23.66576, 56.95588 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.09.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.19
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkal Vaivaru meža uztaisītas vairākas zaļo atkritumu nelegālā izgaztuve!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informācija par sakopšanu nodota īpašniekam.