Ziņojums Nr. 1024

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.12 13:09
GPS koordinātes: 23.67951, 56.63816 +/- 8.0000m
Apstiprināts: 2018.09.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.21
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būriņu ceļš Jelgavā. Zem tilta pāri Svētes upītei pārvilkts tīkls.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Veiktās pārbaudes laikā ieliktais tīkls izņemts. Pateicamies par sniegto informāciju un ieinteresētību vides jautājumu risināšanā.

Ar cieņu
Evita Beitlere
Jelgavas reģionālās vides pārvaldes
Kontroles daļas vadītāja
63007731
evita.beitlere@jelgava.vvd.gov.lv