Ziņojums Nr. 1014

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.11 05:09
GPS koordinātes: 24.08484, 56.94393 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.10.29
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Shis notika Bolderaja, keramikas iela 4. Auto staveja visu nakti, bet no rita iznakot visas automasinas pagalma izskatijas shadi ka bilde! No ka tas ir?? vai mes visu sho elpojam??? Diemzel vairs neatrodos notikuma vieta tapec GpS koordinatas nebua korektas! ludzu dod zinu kas pie vainas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Putekļu rašanās iemeslu noskaidrot neizdevās. iespējams minētie nosēdumi uz automašīnas radušies no apkārtnē esošiem grunts ceļiem un netālu esošas dzelzceļa .