Ziņojums Nr. 1012

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.10 22:09
GPS koordinātes: 24.00265, 57.0355 +/- 5.0000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ужасный химический запах на Finiera iela

Inspektora komentāri

Finiera ielas apkartnē smaka nav konstatēta. Novērojama dūmu emisija no Lignum rūpnīcas.