Ziņojums Nr. 1010

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.10 20:09
GPS koordinātes: 24.03967, 57.02618 +/- 63.248m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.11
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labvakar! Bolderājā Keramikas/Dolomītu ielu rajonā asa kodīga smaka, kura jūtama regulāri kopš vasaras sākuma. Plkst. 23.15.

Inspektora komentāri

Apsekota teritorija smaka nav konstatēta. No uzņēmuma Platā ielā 14 A un 14 B dūmeņa brīziem paceļas dūmi dienakts tumšajā laikā nevar noteikt dūmu krāsu.