Ziņojums Nr. 101

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Salacgrīvas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.05.09 12:05
GPS koordinātes: 24.36094, 57.79275 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.05.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.05.21
Atrisināšanas ilgums: 11 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Informēju, ka pamatojoties uz Vides SOS saņemtajiem ziņojumiem nr. 100, 101 un 102, Salacgrīvas novada domes amatpersonas ir apsekojušas ziņojumā noradīto vietu, pieguļošās teritorijas īpašniekam uzdots sakārtot teritoriju.


Ar cieņu,
Salacgrīvas novada domes kārtībnieks
Didzis Žibals
Mob.: +37125636008
Adrese: Smilšu iela 9, Salacgrīva, Salacgrīvas nov., Latvija, LV-4033
e-pasts: didzis.zibals@salacgriva.lv