Ziņojums Nr. 1009

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.10 19:09
GPS koordinātes: 24.05496, 57.02875 +/- 50.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.10
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labvakars! Bolderajā Gobas iela kaut kāda indīga smaka jūtama no silikātu puses

Inspektora komentāri

Smaka nav konstatēta.