Ziņojums Nr. 1008

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.10 17:09
GPS koordinātes: 24.04835, 57.02876 +/- 32.0m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.10
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labvakar. Šodien 09.09.2018 no rīta izejot no mājas (Gaigalas iela 21) gandrīz nosmaku, jo smaka bija vienkarši neaprakstama. Ļoti stipra un indīga, elpot nācas caur kreklu uzvelkot to uz deguna. Tas turpinās jau mēnesi. Lūdzu veikt atbilstošas darbības lai to likvidētu.
Pretējā gadījumā būšu spiests griezties masmedijos lai publiski risināt šo problēmu. Jo man ir zinams, ka vairāki cilvēki jau ir pieteikuši sūdzības par par šo smaku un tas jau notiek ne pirmo gadu.

Inspektora komentāri

Pēc iesniedzēja informācijas smakas emisija bija jūtama no rīta uz sūdzības ievietošanas brīdi smakas nav.