Ziņojums Nr. 1007

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.10 16:09
GPS koordinātes: 24.10058, 56.69602 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.09.11
Atrisināts: 2018.09.17
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Daru Jums zināmu, ka 2018. gada 14.septembrī pl. 11:55 veicot pārbaudi vides SOS ziņojumā Nr.1007 par to, ka Olaines pagastā, Jāņupē, pie karjera izvietotās atkritumu urnas uz zemes atrodas putuplastu kaudze noskaidrots, ka putuplasts ir savākts, vides piesārņojums ir novērsts.