Ziņojums Nr. 1006

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.10 11:09
GPS koordinātes: 24.088, 56.94267
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.10
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ranķa dambis 9 līcī no kuģa ir izlijusi eļļa, vai degviela un piesarņojusi ūdeni.

Inspektora komentāri

Apsekota teritori Rāņķa dambja aopkārtnē naftas produktu noplūde nav konstatēta. Ūdens tilpnē ir novērojama ūdens ziedēšabna un ziedputekšņu nosēdumi.