Ziņojums Nr. 1005

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.10 08:09
GPS koordinātes: 24.04793, 57.02829 +/- 23.619m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.10
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Labdien! Šodien Bolderājā atkal ļoti stipri smako kaut kas specifisks, ķīmisks. Parasti šo smaku sajūtām no rīta, kad ir jādodas uz darbu... Saka, ka smaka ir no sliežu žāvēšanas un ir līdzīga benzola smakai. Lūdzu pievērsiet uzmanību šai problēmai un to atrisināt, jo Bolderājas iedzīvotāji jau ilgi cieš no tās smakas, bet nekas netiek risināts!

ar cieņu Jekaterina
t.28217285
Jekaterina.tu@gmail.com

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam. Tiek veiktas uzņēmuma pārbaude.