Ziņojums Nr. 1003

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Jelgavas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.09 20:09
GPS koordinātes: 24.19306, 56.59934 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai: 2018.09.14
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ed.Virzas 27, Iecava jau vairākas dienas Vājprātīga kanalizācijas smirdoņa!! Nav iespējams uzturēties laukā, logus vērt vaļā vispār nav ieteicams! Nokāpu lejā pie upes, tur no lietus ūdeņu novadīšanas trubas tek laukā zilgana kanalizācijas žļurga. Lietus nav lijis jau vairākas dienas, kā no lietus novadīšanas trubas vispār kaut kas var līt laukā? Tur pašlaik tak jābūt ir sausam. Smirdoņa ļoti neciešama paliek vakaros. Pa dienu tik ļoti to nevar jus.

Gaidam drīzu Jūsu palīdzību, jo komunālā pārvalde diemžēl nereaģē un šodien vispār nav ko elpot un rauj uz vēmienu

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jelgavas reģionālā vides pārvalde
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00