Ziņojums Nr. 1002

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.09 19:09
GPS koordinātes: 24.19321, 56.59941 +/- 11.792m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.11
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

E.Virzas 27 lietus nav lijis 3 dienas... upē iekšā tek kaut kas, kas smird pēc kanalizācijas, bet sakitās lietus ūdens...
ļoti ceru, ka operatīvi kāds apskatīs... jau nez kuro reizi..
paldies

Apstiprinātāja komentāri

Ziņojums tiek atstāts bez izskatīšanas, jo par šo gadījumu ir ziņojums Nr.1003